
Kingston 16GB DDR5 6000MHz Kit(2x8GB) Fury Beast RGB Expo Black
121 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF560C30BBEAK2-16
DDR5, 16GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Kingston |