Kingston 48GB DDR5 6000MHz Fury Renegade Black/Silver
236 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF560C32RS-48
DDR5, 48GB, 6000MHz, CL32, 1,35V, Gamer
| Méret | 48 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
