Crucial 16GB DDR5 5600MHz Kit(2x8GB)
99 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Crucial
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CT2K8G56C46U5
DDR5, 16GB, 5600MHz, Dual Channel, CL46, 1,1V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL46 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Crucial |
