G.SKILL 64GB DDR5 6000MHz Kit(2x32GB) Flare X5 White
755 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-6000J2836G32GX2-FX5W
DDR5, 64GB, 6000MHz, Dual Channel, CL28, 1,4V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | G.SKILL |
| Időzítés | CL28 |
| Feszültség | 1,4 V |
