Kingston 64GB DDR5 5200MHz Kit(2x32GB) Fury Beast White
500 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF552C40BWAK2-64
DDR5, 64GB, 5200MHz, Dual Channel, CL40, 1,25V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Kingston |
