Patriot 32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Viper Elite 2 Red
101 510 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: PVE2432G320C8K
DDR4, 32GB, 3200MHz, Dual Channel, CL18, 1,35V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Patriot |
