Corsair 32GB DDR5 6200MHz Kit(2x16GB) Vengeance RGB Black
221 490 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMH32GX5M2E6200C36
DDR5, 32GB, 6200MHz, Dual Channel, CL36, 1,1V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Corsair |
