Corsair 64GB DDR5 5600MHz Kit(2x32GB) Vengeance Grey
351 250 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK64GX5M2D5600Z40
DDR5, 64GB, 5600MHz, Dual Channel, CL40, 1,25V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Corsair |
