Patriot 64GB DDR5 6400MHz Kit(2x32GB) Viper Venom
327 330 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PVV564G640C32K
DDR5, 64GB, 6400MHz, Dual Channel, CL32, 1,1V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Patriot |
