Zotac GeForce RTX5090 32GB DDR7 Arcticstorm Aio Videokártya
1 682 580 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZT-B50900K-30P
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 32GB, GDDR7, 512bit, GPU:2437MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, RGB, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 512 bit |
| Maximum GPU órajel | 2437 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Zotac |
