Asus DUAL-RTX3050-O6G Videokártya
88 060 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DUAL-RTX3050-O6G
nVidia, RTX 30 Series, PCIE, 6GB, GDDR6, 96bit, GPU:1537MHz, RAM:14000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 30 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 6 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 96 bit |
| Maximum GPU órajel | 1537 MHz |
| Maximum RAM órajel | 14000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Asus |
| Típus | Igen |
