Zotac GeForce RTX5050 8GB DDR6 Low Profile Videokártya
152 540 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZT-B50500L-10L
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:2572MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, LP, 1xHDMI, 2xDisplayPort
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2572 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Igen |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 2 db |
| Gyártó | Zotac |
