Zotac GeForce GT1030 2GB DDR5 Videokártya
32 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZT-P10300A-10L
nVidia, GT 10 Series, PCIE, 2GB, GDDR5, 64bit, GPU:1468MHz, RAM:6000MHz, Aktív hűtés, LP, 1xDVI, 1xHDMI
| Chip gyártó | nVidia |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 1468 MHz |
| Maximum RAM órajel | 6000 MHz |
| Memória mérete | 2 GB |
| Memória típus | GDDR5 |
| Memória sávszélesség | 64 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| DVI | 1 db |
| Low Profile | Igen |
| Gyártó | Zotac |
| Nvidia GPUs | GT 10 Series |
