ASRock Intel Arc Pro B70 Creator 32GB Videokártya
484 770 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90-GA6GZZ-00UANF
Intel, Intel Arc A Series, PCIE, 32GB, GDDR6, 256bit, GPU:2540MHz, RAM:19000MHz, Aktív hűtés, 4xDisplayPort
| Chip gyártó | Intel |
| Intel GPUs | Intel Arc A Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2540 MHz |
| Maximum RAM órajel | 19000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DisplayPort | 4 db |
| Gyártó | ASRock |
