XFX RX 7900XT 20GB GDDR6 Gaming Videokártya
304 340 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: XFX
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: RX-79TMBABF9
AMD, RX 7000 Series, PCIE, 20GB, GDDR6, 320bit, GPU:2000MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 1xUSB-C, 2xDisplayPort, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | AMD |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 2000 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Memória mérete | 20 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 320 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 2 db |
| Gyártó | XFX |
| AMD GPUs | RX 7000 Series |
| Típus | Igen |
