Palit GeForce RTX3050 6GB DDR6 StormX OC Videokártya
93 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Palit
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NE63050S18JE-1070F
nVidia, RTX 30 Series, PCIE, 6GB, GDDR6, 96bit, GPU:1492MHz, RAM:14000MHz, Aktív hűtés, 1xDVI, 1xHDMI, 1xDisplayPort
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 30 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 6 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 96 bit |
| Maximum GPU órajel | 1492 MHz |
| Maximum RAM órajel | 14000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DVI | 1 db |
| Gyártó | Palit |
