XFX RX9070 16GB DDR6 Swift Triple Fan Gaming Edition White OC Videokártya
269 810 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: XFX
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: RX-97SWFT3W7
AMD, RX 9000 Series, PCIE, 16GB, GDDR6, 256bit, GPU:2700MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | RX 9000 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2700 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | XFX |
