PNY Quadro RTX 4000 SFF 20GB DDR6 Ada Generation Videokártya
529 680 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: PNY
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VCNRTX4000ADALP-SB
nVidia, RTX Series, PCIE, 20GB, GDDR6, 160bit, GPU:1560MHz, RAM:14000MHz, Aktív hűtés, 4xmini DisplayPort
| Chip gyártó | nVidia |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 1560 MHz |
| Maximum RAM órajel | 14000 MHz |
| Memória mérete | 20 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 160 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| mini DisplayPort | 4 db |
| Gyártó | PNY |
| Nvidia GPUs | RTX Series |
