PNY GeForce RTX5080 16GB DDR7 ARGB EPIC-X RGB Overclocked Triple Fan Videokártya
530 350 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: PNY
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VCG508016TFXXPB1-O
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 256bit, GPU:2300MHz, RAM:30000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, RGB, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2300 MHz |
| Maximum RAM órajel | 30000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | PNY |
| Típus | Igen |
