Inno3D GeForce RTX5060 Ti 16GB DDR7 Twin X2 Videokártya
228 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Inno3D
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: N506T2-16D7-191073N
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2572MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2572 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Inno3D |
| Típus | Igen |
