Gigabyte RX 6500 XT EAGLE 4G Videokártya
71 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GV-R65XTEAGLE-4GD
AMD, RX 6000 Series, PCIE, 4GB, GDDR6X, 64bit, GPU:2610MHz, RAM:18000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 1xDisplayPort
| Chip gyártó | AMD |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 2610 MHz |
| Maximum RAM órajel | 18000 MHz |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típus | GDDR6X |
| Memória sávszélesség | 64 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| Gyártó | Gigabyte |
| AMD GPUs | RX 6000 Series |
