PNY GeForce RTX5050 8GB DDR6 Dual Fan Videokártya
111 240 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: PNY
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VCG50508DFXPB1
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:2317MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2317 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | PNY |
