natec Ribera Wall Charger Black
2 480 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: natec
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NUC-2060
Adapter, 1xUSB-C, 5V/12V, 3A, 20W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | natec |
