Xiaomi hálózati töltő USB aljzat / Type-C aljzat White
5 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Xiaomi
- Garancia: 6 hónap garancia
- Cikkszám: AD332EU
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 33W, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 33 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Xiaomi |
