Varta Portable High Speed Charger 65W GAN Adapter White
15 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Varta
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 57956101401
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/10V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/10V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Varta |
