Samsung 45W Type-C Adapter Black
14 470 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: EP-T4511NBEGEU
Hálózati töltő, 1xUSB-C, 9V/15/20V, 4A, 45W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 9V/15/20 V |
| Áramerőssség | 4 A |
| Max. teljesítmény | 45 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Samsung |
