Trust Maxo 240W USB-C Charger Black
42 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 25413
Adapter, 4xUSB-A, 5V/9V/15/20V, 5A, 240W, QC, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 4 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/15/20 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 240 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Trust |
