Mikrotik GM-1210 Power Adapter
2 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Mikrotik
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GM-1210
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 12V, 1A, 12W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Max. teljesítmény | 12 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Gyártó | Mikrotik |
