Logilink USB-A/C charger 20W GaN 2-port 1x USB-C (PD) 1x USB-A White
2 810 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: PA0369
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 20W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Logilink |
A GaN (gallium-nitrid) technológia lehetővé teszi, hogy ez a töltőadapter jelentősen nagyobb teljesítménysűrűséget érjen el, mint a hagyományos szilícium-alapú modellek. Ez azt jelenti, hogy rövidebb idő alatt több energiát tud átadni túlmelegedés nélkül. USB-C csatlakozásának köszönhetően a töltőadapter számos eszközzel kompatibilis, beleértve az okostelefonokat, táblagépeket, laptopokat és akár a játékkonzolokat is. A PPS (Programozható Tápegység) támogatás biztosítja, hogy az adapter automatikusan meghatározza az egyes eszközök számára optimális töltési sebességet. Az USB-C GaN töltőadapter számos védelmi mechanizmussal rendelkezik, amelyek védik az eszközöket és magát az adaptert is. A túláram-, túlfeszültség-, túlmelegedés- és rövidzárlat-védelem biztosítja a biztonságos és megbízható töltési élményt.
