Hama Univerzális Hálózati töltő USB Type-C 3A, 27W White
7 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 188350
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 18W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 18 W |
| QC | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Hama |
Termékjellemzők:
- Kis méretű, de nagy teljesítményű USB-C töltő QC 2.0/3.0 támogatással
- Kiváló prémium minőség a kivitelezés és a teljesítmény szempontjából
- Garantált maximális töltési sebesség: max. 18 Watt
- Az optimalizált töltési folyamat kíméli az akkumulátort, ezzel meghosszabbítva élettartamát
- Támogatja a Qualcomm® Quick Charge ™ (QC) 2.0 / 3.0 és a Power Delivery (PD) technológiákat, amely garantálja az extra gyors töltést, gyorsabban, mint a hagyományos töltési technológiák esetén
- Szín: Fe100V-240V hálózati tápellátáshér
- Kimeneti feszültség / kimeneti áram :12V / 1,5A, 5V / 3A, 9V / 2ACsatlakozás: USB-C
