Hama Hálozati töltő 5in1 PD/QC 51W Black
17 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 00201630
Adapter, 4xUSB-A, 1xUSB-C, 12V, 3,6A, 51W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 51 W |
| QC | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 4 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Áramerőssség | 3,6 A |
| Gyártó | Hama |
