Verbatim GaN Wall Charger 65W 2 Port with Retractable Cable Black
17 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 32217
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 65W, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 3 A |
| Gyártó | Verbatim |
