Gembird 2-in-1 20W Apple Watch + phone fast charger Black
3 130 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-PDQCW20-01-BK
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 22W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 22 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
