
Gembird 2-Port 20W USB Fast Charger White
1 770 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-PDQC20L-W-01
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 20W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Gembird |
20 W teljesítmény okostelefonja vagy táblagépe számára
Type-C port vagy normál USB port a legtöbb okostelefon gyors töltéséhez
Támogatja az USB PD és a QC 3.0 gyorstöltési protokollt is
Praktikus LED indikátor mutatja a töltés állapotát
Type-C port vagy normál USB port a legtöbb okostelefon gyors töltéséhez
Támogatja az USB PD és a QC 3.0 gyorstöltési protokollt is
Praktikus LED indikátor mutatja a töltés állapotát