Delight Type-C adapter 65W 1,8m Black
8 060 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55061
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Delight |
