Intenso W20C Power Adapter, White
2 200 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7802012
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 20W, QC, PD, White
| Gyártó | Intenso |
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Igen |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Áramerőssség | 3 A |
| Bluetooth | Nem |
