DeLock Car Charger 2 x USB Type-C™ PD 3.0 with 40W Black
6 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 64330
Autós töltő, 2xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 40W, PD, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 40 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | DeLock |
