Baseus Golden Contactor Pro Car Charger 65W Grey
10 650 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: C00035202841-00
Autós töltő, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/10V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, QC, PD, Grey
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/10V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Baseus |
