Digitus DA-10061 USB Charger 2x USB-A 15,5W White
3 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-10061
Adapter, 2xUSB-A, 5V, 3,1A, 15,5W, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3,1 A |
| Max. teljesítmény | 15,5 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Digitus |
