Baseus Compact 17W Wall Charger White
2 980 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CCXJ020102
Adapter, 3xUSB-A, 5V, 3,4A, 17W, QC, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 3 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3,4 A |
| Max. teljesítmény | 17 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Baseus |
A Baseus töltője lehetővé teszi, hogy ne vigyen magával két töltőt. A csatlakozó tetején három USB bemenet található. Ennek a megoldásnak köszönhetően lemondhat három különálló töltőről és lecserélheti egyre, ami mindenképpen praktikusabb és kevesebb helyet foglal el a pénztárcában vagy a hátizsákban. A megoldás további előnye, hogy egyszerre három eszközt is tölthet, csak egy aljzatot foglalva.
A Baseus töltő rendkívül hasznos. A gyorstöltés az egyik fő előnye. Belül egy további chip található, melynek fő feladata annak biztosítása, hogy a készülékek ne töltődjenek túl. A töltő kis és praktikus méretei lehetővé teszik, hogy mindig magával vigye.
