Baseus Palm USB-C Adapter 30W Black
4 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10111605113-00
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V, 3A, 30W, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
