Akyga AK-TB-18 Universal power adapter 1,4m Black
2 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-TB-18
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 5V, 1A, 5W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 5 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga AK-TB-18 egy olyan tápegység, amelyet úgy terveztünk, hogy stabil és megbízható tápellátást biztosítson kis teljesítményű elektronikus eszközök számára. A 3,5 x 1,35 mm-es csatlakozóval ellátott tápegység olyan eszközökhöz csatlakoztatható, mint például CCTV kamerák, routerek vagy riasztórendszerek.
Az AK-TB-18 váltakozó áramú tápegység 5 V / 1 A feszültséget szolgáltat, így ideális áramforrás az állandó feszültséget igénylő eszközök számára. Ezen kívül a tápegység tablet töltőként is használható, valóban sokoldalúan használható eszköz.
Az AK-TB-18 AC/DC dugaszolható tápegység könnyű és tartós kialakítással és hosszú, 1,4 méteres kábellel rendelkezik, így könnyen mozgatható egyik helyről a másikra, és különféle körülmények között is használható.
