Akyga AK-TB-17 Universal power adapter 1,4m Black
3 270 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-TB-17
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 12V, 2A, 24W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Max. teljesítmény | 24 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga AK-TB-17 egy kompakt tápegység 12 V-os és 24 W-os kimeneti teljesítménnyel. Ideális alacsony energiafogyasztású eszközök, például perifériák, felügyeleti vagy LED-es világítás táplálására. Ráadásul a tápegység 5,5 x 2,1 mm-es csatlakozóval rendelkezik, amely többek között ipari kamerákban, CCTV-rendszerekben, routerekben vagy LED-szalagokban is megtalálható.
