Akyga AK-TB-12 Universal power adapter 1,4m Black
3 290 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-TB-12
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 12V, 3A, 36W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 36 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Akyga |
Az AK-TB-12 a 36W-os tápegység minden CCTV és világítási rendszerhez, vagy más, 12V / 3A kompatibilis, 5.5 * 2.1 mm-es dugóval ellátott eszközhöz.
Az 1,2 m hosszú vezeték kiváló minőségű ferritmaggal van ellátva, amely megakadályozza és megóvja az eszközöket bármely lehetséges üzemmódáramból és nagy frekvenciájú zajból. A védőkészlet (OVP, OTP, OPP, SCP és OCP) 100% -os biztonságos, stabil munkát garantál mind a tápegység, mind a tápegység számára.
