Akyga AK-CH-20 USB-C USB-A PD GaN 5-20V / 1,5-5A 100W White
16 220 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-CH-20
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 100W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 100 W |
| QC | Igen |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 5 A |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga AK-CH-20 GaN töltő a legkorszerűbb energiaellátási megoldás a mobileszközök számára. Könnyű és kézreálló, nagy teljesítménye pedig lehetővé teszi, hogy gyorsan töltsd a készülékeket 100 wattos maximális teljesítménnyel. Ráadásul az új GaN anyag használata lehetővé tette a töltő méretének jelentős csökkentését. Ezért a tápegység ideális otthoni és útközbeni használatra egyaránt. A hálózati töltő két USB-porttal rendelkezik. Egy A típusú USB-port 18 W-os és egy C típusú USB-port (100 W). Ez lehetővé teszi két eszköz egyidejű töltését. Emellett a töltő támogatja a Quick Charge 3.0 és a Power Delivery 3.0 technológiákat, amelyek a gyors és biztonságos töltésért felelősek. Ezért a töltő alkalmas okostelefonok, valamint laptopok és más, utazás közben használt eszközök áramellátására.
