HP 15,6" Modular Laptop Sleeve Khaki
6 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 9J498AA
Hordtáska, 15,6", 385x24x280mm, 363x255x24mm, Khaki, polyester
| Típus | Kézitáska |
| Méret | 385x24x280mm |
| Szín | Khaki |
| Gyártó | HP |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Belső | 363x255x24mm |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
