HP 14" Modular Laptop Sleeve Khaki
9 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 9J499AA
Hordtáska, 14", 355x260x22mm, Khaki, polyester
| Típus | Kézitáska |
| Méret | 355x22x260mm |
| Szín | Khaki |
| Gyártó | HP |
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Külső | 355x260x22mm |
| Anyag | polyester |
