Msi Cubi 5 12M Black
152 330 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: CUBI 5 12M-406BEU-B51235UXX
Mini PC, No OS, Intel Core i5-1235U, Intel SoC, 2666MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Iris Xe Graphics, 4xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 124x124x54mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i5-1235U |
| Chipset | Intel SoC |
| Memória órajel | 2666 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 124x124x54mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Msi |
