Dell Alienware Aurora ACT1250 Black
1 920 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AWACT1250_396498
Asztali számítógép, Windows 11 Home, Intel Core Ultra 7-265F, Intel Chipset, 32 GB, 5200MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 1TB, Nvidia GeForce RTX 5080 16GB, 2xUSB2.0, 5xUSB3.2, 3xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 458x418x197mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel1000W, Gamer
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265F |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 5200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1TB |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5080 16GB |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 458x418x197mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 1000 W |
| Gyártó | Dell |
