Lenovo ThinkCentre neo 55q Gen 6 Black
261 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 13GN000JHX
Mini PC, No OS, AMD Ryzen 5-220, AMD SoC, 16 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, AMD Radeon 740M Graphics, 3xUSB2.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 179x182,9x36,5mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel90W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | AMD Ryzen 5-220 |
| Chipset | AMD SoC |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB2.0 | 3 db |
| USB3.2 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 179x182,9x36,5mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | Lenovo |
